Zagrajmy w Call of Duty: Modern Warfare 2019 PL odc. 1 – Wyczekiwany reboot

Oto pierwszy odcinek mojej serii Zagrajmy w Call of Duty: Modern Warfare 2019 PL (lub jak kto woli: Let’s Play Call of Duty: Modern Warfare 2019 PL). Tym razem przechodzimy misje “Mgła wojny” oraz “Piccadilly”. Produkcja została stworzona przez studio Infinity Ward, a ja gram na PlayStation 4 Pro. Kolejne odcinki będę starał się publikować codziennie.

Call of Duty: Modern Warfare [2019] to reboot znanego podcyklu popularnej serii pierwszoosobowych strzelanin wydawanych przez firmę Activision. Gra opowiada fikcyjną historię rozgrywającą się w 2019 roku i jako gracze mamy okazję wcielić się w kilku bohaterów. Jednocześnie jest to zupełnie nowa fabuła, nie mająca wiele wspólnego z wcześniejszymi odsłonami podcyklu “Modern Warfare”, choć na przykład ponownie pojawia się tutaj Kapitan Price. W serii Zagrajmy w Call of Duty: Modern Warfare 2019 PL (Let’s Play Call of Duty: Modern Warfare 2019 PL) pokażę Wam przejście całej kampanii fabularnej. Call of Duty: Modern Warfare [2019] miał swoją oficjalną polską premierę 25 października 2019 roku na PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. W naszym kraju Call of Duty: Modern Warfare [2019] wydano w pełnej polskiej wersji językowej.

Spis moich wszystkich serii “Zagrajmy w” wraz z linkami:
http://tinyurl.com/crkgbs5

Sarge na Facebooku:
http://www.facebook.com/SargeThePlayer/

Sarge na Twitterze:
http://www.twitter.com/SargeThePlayer

By Estila

14 thoughts on “Zagrajmy w Call of Duty: Modern Warfare 2019 PL odc. 1 – Wyczekiwany reboot”
  1. Kiedyś grałem w Medal of Honor, pozniej jakos nie zaciekawilo mnie call of duty, ale w tej czesci to grafika i fabula jest mega zajebista i to w czasie terazniejszym a nie caly czas 2 wojna swiatowa. I to jeszcze Polska wersja. To chyba jedna z najlepszych gier na ta chwile. Wlasnie kupuje ta gre i czekam oczywiscie na cold war. Dzieki za odcinek. Pozdro.

    P.S. Nie wiedzialem ze Call Of Duty tak sie rozwinelo. Naprawde mega.

Leave a Reply

Your email address will not be published.